Ładowanie

Montaż tarasów

Świadczymy usługi montażu tarasów z desek kompozytowych na terenie województwa śląskiego.
Skontaktuj się

Profesjonalny montaż tarasu z deski kompozytowej.

Zakup deski kompozytowej wraz z usługą montażu – VAT 8%.

Profesjonalny montaż tarasu

Estetyczny i wykonany z dbałością o każdy szczegół taras, może być jednym z najprzyjemniejszych miejsc do relaksu. Doskonale sprawdzi się on jednak nie tylko w ogrodzie, ale również przy restauracji czy kawiarni. Nasza firma oferuje zarówno montaż tarasów dla osób prywatnych, jak i w miejscach publicznych. Mamy ogromne doświadczenie w budowie tarasów hotelowych i nie tylko. Dotychczas realizowaliśmy zadania m.in. na zlecenie deweloperów czy spółdzielni mieszkaniowych. Wykonane przez nas inwestycje charakteryzują doskonałym odzwierciedleniem oczekiwań klienta. Zastosowane materiały olbrzymią wytrzymałością i trwałością. Więcej

Technologie montażu tarasu

Podczas realizacji inwestycji najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta. Właśnie dlatego przed rozpoczęciem każdego zadania przeprowadzamy szczegółowy wywiad z inwestorem. Chcemy dokładnie poznać jego oczekiwania. Na podstawie tego oraz możliwości technicznych dobieramy odpowiednie komponenty do montażu. Jakie technologie montażu tarasu stosujemy? W naszej firmie oferujemy montaż na wylewkach betonowych, na konstrukcjach stalowych oraz na bloczkach betonowych. Następnie układamy wybrane przez klienta podłoże, takie jak np. deska kompozytowa. Tego rodzaju rozwiązania gwarantują nie tylko doskonały efekt wizualny, ale również odporność na zmienne warunki warunki atmosferyczne.

Oferujemy montaż tarasu z materiałem:

  • deski kompozytowe tarasowe ryflowane, gładkie, pełne oraz komorowe. Deska kompozytowa jest materiałem bezobsługowym. Idealnie sprawdzi się na przydomowych tarasach. Oferujemy deski kompozytowe w wielu długościach (2,8m; 3m; 3,5m; 4m; 4,5m; 5m). Do wyboru mamy deski kompozytowe ryflowane, deski kompozytowe z fakturą drewna oraz deski kompozytowe z powłoką polimerową. W ofercie posiadamy deski tarasowe znanych producentów Lenta, Timberness, Twinson, kolejkcę desek Gardin oraz Ultrashield.
  • deski tarasowe drewniane, dla fanów naturalnego wyglądu odpowiednim wyborem na taras będzie drewno naturalne. Niezwykle trwałym oraz niezawodnym wyborem jest deska tarasowa bangkirai. Deski tarasowe bangkirai są dwustronne, do wyboru mamy ryflowanie wąskie bądź gładką stronę deski.
  • wielkoformatowe gresowe płyty tarasowe to materiał o bardzo niskiej nasiąkliwości. Nie chłonie plam i zabrudzeń. Płyty gresowe na tarasie można montować na wspornikach regulowanych, tworząc taras wentylowany. Na mniejszym tarasie idealnie sprawdzi się gres o wymiarach 60x60cm. Na tarasach o większej powierzchni płyty gresowe w formatach 100x100cm; 50x100cm nadadzą nowoczesnego wyglądu.

Usługi montażu tarasów wykonujemy na terenie województwa śląskiego:

Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Bytom, Chorzów, Katowice, Zabrze, Gliwice, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Pyrzowice i okolice.